VI GÖR DIN RESA PÅ TVÅ HJUL SMIDIGARE

Med passion för att möta dig som kund på bästa sätt.

Jerker axelsson


MC-FÖRSÄLJNING

Vi är gänget som du möter när du gör fordonsaffärer på Bike trollhättan. 

Krister Olsson

MC-säljare

0520-48 80 33

krister@biketrollhattan.se

Gustav Elamsson

MC-säljare

0520-48 80 37

gustav@biketrollhattan.se

William Cartwright

MC-säljare

0520-48 80 48

william@biketrollhattan.se

Tony Wilsson

Försäljningschef

0520-48 80 42

tony.wilsson@biketrollhattan.se

Daniel Hansson

MC-Admin -  IT ansvarig

Ellinor Nytorpe

MC-Admin

Therese Karlström

MC-Admin

Pekka Valkama

Tekniker leveransverkstad

Viktor Oscarsson

Tekniker leveransverkstad

Srdjan Husic

Fordonsvård - Rekond


HARLEY-DAVIDSON MC-FÖRSÄLJNING

Robert Christensson

Avdelningsansvarig H-D, personlig utrustning

0520-52 58 19

robert.christensson@hdtrollhattan.se

Jonas Lundmark

Ansvarig reservdelar / tillbehör

jonas.lundmark@hdtrollhattan.se

Benny Johansson

Hallvärd, säljsupport MC / Säljare Personlig utrustning, reservdelar & tillbehör


HARLEY-DAVIDSON VERKSTAD

Bobby Söderström

Tekniker

Jonas Theil

Tekniker


BUTIK - PERSONLIG UTRUSTNING

Robin Axelsson

Inköp Personlig Utrustning

0520-52 58 66

robin.axelsson@biketrollhattan.se

Christoffer Colliander

Butikschef Personlig Utrustning

0520-52 58 76

christoffer.colliander@biketrollhattan.se

Eric Sohlberg

Personlig Utrustning & Tillbehör/ Reservdelar

 eric.sohlberg@biketrollhattan.se


RESERVDELAR & TILLBEHÖR

Anders Bolin

Ansvarig Reservdelar / Tillbehör

0520-52 58 04

anders.bolin@biketrollhattan.se

Nicklas Johansson

Reservdelar / Tillbehör

0520-52 58 64

nicklas.johansson@biketrollhattan.se


LOGISTIK

Therese Berg

Logistikmedarbetare

Ludvig Bohm

Logistikmedarbetare

Emilia Torvaldsson

Logistikmedarbetare

Agnes Nordén

Logistikmedarbetare - Tjänstledig

Emelie Persson

Ansvarig logistik - tjänstledig


VERKSTAD

Johan Albinsson

Verkstadschef

Jakob Svederberg

Servicerådgivare / Garantihandläggare

Rumen Nikolov

Servicerådgivare

Jonathon Edwards

Tekniker

Dennis Lindström

Tekniker


FÖRSÄKRING SKADECENTER

Anders Rosenquist

Skadereglerare / Skadetekniker

0520-52 58 94

forsakringsskador@biketrollhattan.se


MARKNAD & E-HANDEL

Johan Söderström

Verksamhetsutvecklare

Viktor Zetterlund

Adam Bohlin

Digitalisering / Webb / Marknad


ADMINSTRATION

Cecilia Rautio

Ekonomichef

Linda Engström

Ekonomi

Camilla Bertilsson

HR - Ekonomi

Copyright © 2013-2017 Magento, Inc. Alla rättigheter reserverade.